KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 11687100
nr 1168 7100
Teckningar
12 st. 1800-tal, Sverige, bland annat a Johan Fredrik Julin, Proveniens: Greve Guiseppe Bramer de Saint Simon (död 1873), tysk ambassadör i Florens
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 mars 2018
kl 18:39:32
12/3 18:34:32